Avon a já

Jmenuji se Mirka Hynková a pro Avon pracuji již řadu let. Mám skvělý tým Avon Leadies o které už roky pečuji. Zařaďte se k nám i Vy. Nejvíce jsem se našla v pozici jako Avon leader, které se roky věnuji a umožnuji lidem, aby jejich nákup kosmetiky Avon byl vždy snadný, dostupný a hlavně se slevou. NABÍZÍM VÁM REGISTRACI V RÁMCI CELÉ ČR, ODKUD SI V POHODLÍ DOMOVA MŮŽETE KDYKOLIV OBJEDNÁVAT. Jsem mimo jiné maminkou 2 dětí, takže vím, jak je pro nás důležité, aby vše bylo rychlé, přehledné a zábavné. Ráda Vám se vším pomohu telefonicky, přes email, messenger, nebo whatsApp. Přidejte se do mé skupinky na facebboku: https://www.facebook.com/groups/2039010552783112/ Nebo mi pište přes messenger: Mirka Hynková WhatsApp, nebo SMS: 777 848 537 Můžete mi napsat kdykoliv, pokusím se odpovědět co nejdříve to půjde, nejpozději však do 24 hodin. Po vyplnění REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE AVON, Vám OBRATEM ZAŠLU POŠTOU vše potřebné ZDARMA – katalogy, vzorky a kompletní přehled výhod Avonu. KE VŠEM VAŠIM OBJEDNÁVKÁM MŮŽETE ZÍSKÁVAT DÁRKY ZDARMA. O VŠECH MOŽNÝCH VÝHODÁCH BUDETE V PŘÍPADĚ ZÁJMU Z NAŠÍ STRANY PRAVIDELNĚ INFORMOVÁNI.Budu se těšit na spolupráci s vámi.

O Nás

O společnosti AVON

Již více než 125 let je AVON nejen synonymem krásy, inovace a optimismu, ale především společností pro ženy. Společnost s ročním příjmem ve výši téměř 9 miliard dolarů a až 6 miliony nezávislých obchodních zástupců po celém světě. Portfolio AVONu zahrnuje dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetiku, vůně, módní i bytové doplňky a dekorace.

Společnost pro ženy

AVON je společností pro ženy, která se stará nejen o jejich krásu, ale i o zlepšení jejich životních podmínek, zdraví a společenského postavení. Se společností AVON jsou spojena jména světově známých osobností ze světa divadla, filmu, populární hudby, modelingu i sportu.

Vývoj nových produktů

Společnost AVON je špičkou v oblasti vývinu nových technologií. Centrum výzkumu a vývoje se sídlem ve státě New York patří podle počtu novinek mezi vedoucí centra v kosmetickém průmyslu. Jeho zaměstnanci jsou experti v oblasti biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování.Pro účely doložení bezpečnosti svých výrobků společnost AVON neprovádí testy na zvířatech. AVONbyl jednou z prvních významných kosmetických společností, kdo již před více než 20 lety testování svých přípravků na zvířatech zastavil. Některé země přesto i nadále vyžadují dodatečné testování bezpečnosti produktů včetně testů na zvířatech. V těchto případech se společnost AVON vždy nejprve snaží přesvědčit příslušný orgán, který testy požaduje, aby akceptoval údaje, které byly získány alternativními metodami bez nutnosti testování na zvířatech.Pokud se nepodaří dosáhnout kompromisu, musí AVON v rámci respektování zákonů a bnařízení dané země své přípravky k dalším testům poskytnout. Tomuto problému jsou bohužel nuceny čelit všechny globální kosmetické společnosti. Respekt k blahu zvířat je základním kamenem firemní filosofie bezpečnosti výrobků a společnost se bude i nadále aktivně angažovat na prosazování alternativ k testování na zvířatech po celém světě.

Registrace

Registrační formulář

11 + 13 =